• Новак
Brennenstuhl Кабелот за Напојување, Црна, 5M - 1165440

Brennenstuhl Кабелот за Напојување, Црна, 5M - 1165440

DEN 731.28
Производот е достапен

Достапност

Цена За : Секој Кабел Должина - Империал : 16.4 ft Кабел Должина - Метрички : 5m Конектор Тип : Schuko Plug Јакна Боја : Црна Кабел Собранието Тип : Моќ Ro HS Согласност : Да.КАБЕЛОТ за НАПОЈУВАЊЕ, ЦРНА, 5 M; Конектор Тип : Schuko Приклучок; Конектор Тип Б : Schuko Приклучок; Должина на Кабел - Метрички : 5m; Тековна Оценка : -; Напон Оценка : -; Јакна Боја : Црна; Палета на производи : -; Должина на Кабел - Империал : 16.4 ft Ro HS Согласност : Да.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката