• Новак
CTRLALT 30 инчен конска опашка Продолжување Долга Права Магија Заврши Околу Синтетички Влакна Продолжување Синтетички Влакна Коса за Жени (Црна)

CTRLALT 30 инчен конска опашка Продолжување Долга Права Магија Заврши Околу Синтетички Влакна Продолжување Синтетички

DEN 238.80
Производот е достапен

Достапност

Стил : На конска опашка проширување е клип во долга права конска опашка продолжување за да додадете волумен и стил на вашата коса.Совршен за жени или девојчиња да одат надвор или секојдневна употреба.Природни и мека : коса екстензија е направен од избраниот премиум синтетички влакна, што го прави мека и природни како човечка коса.DIY ЗАБАВА : се Создаде висок конска опашка, лице во конска опашка, или да додадете на конска опашка hairpiece да се создаде различна фризура.Можете исто така да го намали коса екстензија пократки, тенка тоа, исправете, или навивам на hairpiece.Лесен за користење : На конска опашка hairpiece има четири чешли сигурно прицврстување на конска опашка.Само внесете клипот погоре косата вратоврска, завиткајте ја косата со широк мека weft, и употреба боби иглички ако е потребно да се обезбеди ·ве Молиме забелешка : Како и сите синтетички hairpieces, static & влажност може да предизвика конска опашка продолжување на tangle.By користење на косата омекнување на производи за да се задржи на текстура на клипот-во конска опашка мазна.Ако станува испреплетени, четка за тоа, од дното на конска опашка користејќи широк чешел.Удобно и Практично : Велкро приврзаност и широк weft понуда најлесниот начин да се добие стилски конска опашка.Сигурно добро и удобно целиот ден.Одлично за жени/девојки и секојдневна употреба, свадба, датира, партија, концерти. 1.Измијте го во ладна или топла вода. 2.Додадете цртичка на шампонот и нежно миење. 3.Исплакнете ја темелно со ладна вода. 4.Не четка кога влажни им овозможи на косата да maturally сува. 5.Четка перика во саканиот стил по е целосно сува.Миење на конска опашка во топла (мора да биде ЖЕШКО!) вода со само dab шампон помага да ги донесе право назад во живот.можете да чешел нив и надвор со гребло четка и исушете ги преку ноќ и тие беа исто како и нова.Ако тоа стане малку frizzy, можете да додадете грашок големина количина на масло и кои помогнаа да се грижи за некои од frizz.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката