• Новак
Тетоважа Мастило Миксер Машина Електрични Тетоважа Пигмент Миксер Машина Шминка Веѓа Боја на Мастило Agitator за Tattooing Материјали, со 5 Компјутери Миксер Стапови (Црна)

Тетоважа Мастило Миксер Машина Електрични Тетоважа Пигмент Миксер Машина Шминка Веѓа Боја на Мастило Agitator за

DEN 206.16
Производот е достапен

Достапност

➤Спречи Пигмент Врнежи-се Користи пигмент миксер за да се поттикне пигменти, кои можат ефикасно да се спречи пигменти од precipitating за долго време, со добра стабилност и добро мешање ефект. ➤Ефикасно-Тетоважа Боја Мешање на Машината е специјално дизајниран за тетоважа боја, што го прави боја боја брз и лесен.Тоа може ефикасно да се оддели пигмент од долготрајни врнежи, со стабилност и добро мешање ефект. ➤Погодност-производот е придвижуван од две АА батерии (треба да се купат на батерии себе), тие можат брзо и лесно се вклопуваат пигмент бои, побрзо и полесно од рачно мешање. ➤Високо Квалитетни Материјали-тетоважата мастило миксер е направен од висок квалитет на пластика, која е безопасна, светло во тежина и не е лесно да се скрши.Лесен и пренослив, мал во големина, подвижен, лесен за носење и употреба. ➤Погодни за Мешање на Сите Видови на Пигменти-Овој електричен тетоважа миксер може да се користи за да се измеша тетоважа мастило, акварел на мастило, боја, шминка течност, итн.Тоа е добар помошник за тетоважа уметници и шминка уметници.Нашите тетоважа боја миксер е дизајниран да impregnate и промешајте тетоважа боја, така што тоа може да се меша бојата бои брзо и лесно.Нашите мини мастило blender е многу погодна за тетоважа шминка.Покрај тоа, ние, исто така, ќе обезбеди 5 мешајќи прачки, кои лесно може да се замени, многу удобен и практичен, и може да се користи за долго време.Карактеристики : Материјал : Пластични Батерија : 2 * АА Батерија( Не се Вклучени) Боја : Бела, Црна(Изборен) Миксер Должина : Околу. 13cm / 5.1 виткање Должина : Околу. 3.4 cm / 1.3 инчен Пакет Тежина : Околу. 50g Предмет Тип : Тетоважа Мастило Миксер Машина Пакет се Вклучуваат : 1 x Пигмент Миксер со 5 Стапови Забелешка : батеријата не е вклучена во пакетот.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката