• Новак
BHDD Перница, Свадба Перница, Перница, Елегантен и Деликатна Перница 4 Бои Свадба Перница Таписерии Изработка Свадба Перница за Свадба за Хотел(Сина)

BHDD Перница, Свадба Перница, Перница, Елегантен и Деликатна Перница 4 Бои Свадба Перница Таписерии Изработка Свадба

DEN 366.96
Производот е достапен

Достапност

Опис : Нашите прстен перница е составена од полиестер ткаенини, bowknot тип дамка, двојно срца дијаманти и многу искри rhinestones, изгледа навистина убава, елегантна и деликатна, па тоа е совршен за користење на свадбена церемонија.Тоа е занаети, што имаат својства на одличен квалитет и таписерии изработка, па тоа е издржлив и обновливи да ја користите.По свадбата, може да се стави во вашиот дом како што домот украс или вредност за сувенири.Нашите прстен перница е составена од полиестер ткаенини, дамка и вештачки дијаманти, совршен за користење на свадбена церемонија.Тоа е најдобар избор за поставување на вашата свадба прстени, кои биле сведоци на вашиот среќен момент. 20 x 20cm / 8 x 8inch Package Тежина : Околу.Спецификации : Состојба : 100% Сосема New Material : Полиестер ткаенини + сатен + вештачки diamonds Color : Бела, Црвена, Сина, Виолетова (Изборен)Димензии(L x W) : Прибл.Тоа е во квадратен облик со двојно срце дијаманти, bowknot тип дамка и многу искри rhinestones, изгледа навистина модерен, елегантен и нежна.И има 4 различни бои може да биде избран, само изберете боја ви се допаѓа.Тоа е најдобар избор за поставување на вашата свадба прстени, кои биле сведоци на вашиот среќен момент. Набљудувачите не се калибрира истата точка боја се прикажани во фотографии може да се покажуваат малку различен од вистинскиот објект.Тоа е занает, па тоа има исклучителна изработка на трајни да ја користите.Тоа е занаети, што имаат својства на одличен квалитет и таписерии изработка, па тоа е издржлив и обновливи да ја користите.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката