• Новак
Божиќ Светла, MAGOTAN Батерија Управувана String Светла 18ft 50 LED 8 Режими LED Мини Светла со Тајмер за Елка Венец Партија Дома Затворен Надворешен Декор, Водоотпорен, Топло Бе

Божиќ Светла, MAGOTAN Батерија Управувана String Светла 18ft 50 LED 8 Режими LED Мини Светла со Тајмер за Елка

DEN 479.76
Производот е достапен

Достапност

[ЛЕСНО РАКУВАЊЕ] Батерија управувана string светла (3 х АА големина, НЕ се ВКЛУЧЕНИ), Без жици се бара, пренослив.Батеријата случај е со виси дупка, која може лесно да се закачи на ѕид, прозорец, врата, клуч, гарланд, дрво, оградата и каде за декорација. [8 РЕЖИМИ & ТАЈМЕР ФУНКЦИЈА] 8 различни начини на осветлување (Комбинација, Во Бран, Секвенцијален, Slo-Glo, си поигруваше/Flash, Бавно Исчезнат, Трепкане/Flash, Стабилен На) може да ги задоволи вашите различните потреби.Вграден тајмер (6 часа и 18 часа ИСКЛУЧИТЕ) ќе слободни вашите раце и да се избегне заборавајќи да го исклучите Божиќ светла. [ВОДООТПОРЕН БОЖИЌ СВЕТЛА] отворено String светлина батеријата кутија доаѓа со водоотпорен запечатување прстен, така што не можат да го издржат било какви временски услови.Совршен за користење на внатрешен и надворешен. [ШИРОКА ПРИМЕНА]мини string светлата е совршен за Новогодишни елки, венци, завиткување дрвја, patios, pergolas, грмушки, жива ограда, огради, столбови, свадби, празници, матурска, танц функции, ресторани, барови. [ЗАДОВОЛСТВО ГАРАНЦИЈА] Сите наши батеријата напојува string светла се тестирани за квалитет и безбедност.Ние обезбедуваме 1 година гаранција Ако не сте задоволни со низа светла, ве молиме не двоумете се да не контактирате во секое време за решение.MAGOTAN LED мини Божиќ декоративни string светла се направени со високо-квалитетни материјали кои може да се создаде магичен осветлување искуство за вашата соба, прозорецот или канцеларија и додадете една убава декоративни акцент, наменета за и во затворени простории и на отворено.Погоден за вашиот дом, спална соба, кујна, градина, патио, тревник, тремот, портата, двор, како и Божиќ партија, свадба декорација!.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката