• Новак
MYSGYH YANGPING - Врата Рампата Прагот, инвалидска Количка Рампи, Пластични Преносни Падина Подлога Домаќинство Чекор Прагот Рампи Отворено Скалите Раб Рампи на Висина: 5-1

MYSGYH YANGPING - Врата Рампата Прагот, инвалидска Количка Рампи, Пластични Преносни Падина Подлога Домаќинство

DEN 2013.84
Производот е достапен

Достапност

Електрични колички ќе ја испрати на батеријата и инвалидска количка одделно. ◆- Производ големина : 50*22*5 CM , 50*27*7 CM , 50*27*11 CM.Овој производ нема други делови.Материјал : пластика. ◆- светла боја, светлина и брз, лесен за носење, не се лизга носат-отпорни, отпорни, притисок-отпорни, различна висина.Боја : Сина , Црна , Жолта.Ако постои било оштетување за време на транспортот, ве молиме контактирајте со нас во времето, ние ќе го потврди и го однесе далеку што е можно поскоро!〓〓 Во секоја пречка простор, оваа сл.Ова не е голем квалитет прашање;Нашата мисија〓〓 Ние ќе правилно пакет секој производ.Ќе добиете два пакети од тогаш, ве молиме да се свесни , Полнач, ние ќе одговара на вашата земја е на напон за да се осигура вашата безбедно и нормална, и добредојде купувањето!Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас преку e-mail!〓 Производ големина : 50*22*5 CM , 50*27*7 CM , 50*27*11 CM〓Материјал : пластични〓Боја : Сина , Црна , Жолта〓 светла боја, светлина и брз, лесен за носење, не се лизга носат-отпорни, отпорни, притисок-отпорни, различна висина〓 Лесно да се носат и транспорт, можат да бидат поставени во задниот кутија, кој се одвојува, нема да се оштети автомобил гуми〓Слободни спојување, било која комбинација должина, погодно комбинација, лесно да се носат〓 Опис на Производот : Овој производ е рачно изработени, може да имаат процес дефекти, ве молиме да се разбере - предности : може да се заштити вашиот гуми и автомобили;〓се Применуваат за : патишта, по скали, на жителите, погодност продавници, хотели, гаражи, паркинг места, влезовите, трговски центри, патот заби, фабрики и други области по улица, погодно за возила да влегуваат и излегуваат. - Забелешка : ве Молиме купувачите според мерењето условиprompt1. ★Ние сме производителот специјализирана за продажба на инвалидски колички.Некои грешки може да се случи поради недоволна светлина.◆- Лесно да се носат и транспорт, можат да бидат поставени во задниот кутија, кој се одвојува, нема да се оштети автомобил гуми.Нашите инвалидски колички имаат различни стилови и функции за да се исполнат некој од вашите потреби.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката