• Новак
DRESSPLUS 400Pcs Срце Облик Кабелот за Заклучување за да се Префрлате Drawstrings Еластична Прилагодување Не се Лизга Затка Lanyard Рака Тока Кабелот Прилагодувач со 3 Жица Игла Threa

DRESSPLUS 400Pcs Срце Облик Кабелот за Заклучување за да се Префрлате Drawstrings Еластична Прилагодување Не се

DEN 383.76
Производот е достапен

Достапност

【Материјал】 : кабелот за заклучување е направен од премиум пластика, тоа е здрав и не е лесно да се скрши, можете да го користите за долго време. 【Drawstrings Еластична Прилагодувач】 : Ова тока може ефикасно да се задржи јаже во место, за подобра заштита.Прилагодливи дизајн, лесно да ги исполни вашите различни стегање треба. 【Компактен Дизајн】 : Ова срце облик уво јаже зафат продолжување ефикасно намалување на болка и притисок на носење на јаже во уво, за долго време.Лесно слајд во текот на earcord со мека прилагодливи тока која има јаже на носителите. 【Looseness Решавање】 : прилагодување lanyard еластична тока е исто така погоден за тенка лице и деца.Е вашето лице премногу тенка за да висат на јажето, таа мачка се целосно покриени од страна на looseness.На тока е одлично за вас. 【Кабелот за Заклучување Дупка Големина】 : Тока Мала Дупка со Дијаметар : 2mm, Тока Голема Дупка со Дијаметар : 4mm, Тока Дијаметар : 1cm/0.39 инчен; Пакетот Вклучува : 350/400 парчиња срце облик мешани бои пластични кабелот брави + 3 жица игла threaders(боја по случаен избор).Кабелот за заклучување е направен од премиум пластика, својот здрав и не е лесно да се скрши, можете да го користите за долго време.Оваа тока може ефикасно да се задржи јаже во место, за подобра заштита.Прилагодливи дизајн, лесно да ги исполни вашите различни стегање треба.Овие уво јаже зафат продолжување ефикасно намалување на болка и притисок на носење на јаже во уво, за долго време.Лесно слајд во текот на earcord со мека прилагодливи тока која има јаже на носителите.Прилагодување lanyard еластична тока е исто така погоден за тенка лице и деца.Е вашето лице премногу тенка за да висат на јажето, таа мачка се целосно покриени од страна на looseness.На тока е одлично за вас.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката