• Новак
Бахман Возови ХО EZ Песна Челик 90 Xing/1cd

Бахман Возови ХО EZ Песна Челик 90 Xing/1cd

DEN 1101.60
Производот е достапен

Достапност

За употребата со вашиот ХО Скала изгледот.Бахман - Премин w/Челик Железнички 1/картичка, На 90 Степен Премин има многу корисни апликации во железничката дизајн.Сепак, ако вашата цел е да се направи "Слика 8" изгледот, треба да се започне со 30 Степен Премин (Челик, Алуминиум; по 1 на картичката; Предмет Бр 44440).Брз и Лесен Собранието Прилепува Заедно & Останува Заедно Работи на Подови, Маси и Теписи Без Завртки, Нокти или Специјални Алати Потребни За Собрание.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката