• Новак
12inch Метрички Триаголник Владетел, Алуминиум Легура Мертек Плоштадот Двојна Скала Триаголник Protractor Изгледот Мерач со Висока Прецизност на Мерење Алатка за Столар ?

12inch Метрички Триаголник Владетел, Алуминиум Легура Мертек Плоштадот Двојна Скала Триаголник Protractor Изгледот

DEN 1303.20
Производот е достапен

Достапност

【Мулти Функција】триаголник метрички владетел може да се користи како protractor, митра, линија scriber, видов водич и три/метар квадратен, кадрирање квадратни и владетел, совршен за сите градежни и ремоделирање проекти. 【Висока Прецизност】Своите дебели раб може да се користи директно со видов против плоштад за крстот намалувања или аглеста намалувања користење на гравирани protractor скала, овозможи да брзо и точно да го обележите вашето намали линии на вашиот stringers.Мертек плоштад има скали за сечење на колкот, долина и џек дрвени скелиња. 【Две Мерења】Карактеристики метрички и кралскиот мерења со јасни дипломирањето, врежана кралскиот graduations и заеднички мертек конверзија маса, плоштади е погодно за мерење и прочита. 【Висок Квалитет】столарски плоштадот е изработена од високо квалитетни алуминиумски легури со црна мат финиш за да се спречи сјајот, отпорен на корозија и трајни, не е лесно да се скрши. 【Широко Апликација】300x300x430mm/12.0x12.0x17.0inch, погоден за сите градежни и ремоделирање на проекти, исто така, хобисти, дом на градежници, производители и изведувачи.Tri-Плоштадот, Метар Квадратен, Protractor, Линија Scriber & Видов Водич Сите Во Еден Инструмент Погодна Алатка за Кадрирање, Покриви, Градење & Ремоделирање Проекти Lipped Работ за Безбедна Лоцирање Произведени Силна Алуминиум Метрички и Британски syatem Мерки за вашиот избор Карактеристики : Материјал : Алуминиум 2 Големини да се избере : Метрички систем(300мм), Британскиот систем(12inch) Боја : Црна Пакет се Вклучени : 1x Tri-Квадрат владетел Забелешка : 1. Поради светлината и на екранот разлика, објектот е боја можеби малку differentthe слики.Ве молиме да се разбере. 2. Ве молиме овозможи 1-2cm разлики поради прирачник за мерење.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката