• Новак
Телескопски Base Поддршка

Телескопски Base Поддршка

DEN 1787.04
Производот е достапен

Достапност

Тешки ребрести алуминиумско тело.Прилагодливи пол за полесно подигнување на одбори.Ефикасни се стега дизајн да се одржи одбор цврсто во место.Лесен за употреба.Робустен дизајн.На Стенли STA1-05-932 Телескопски Base Поддршка ги има следниве карактеристики : тешки-должност ребрести алуминиум телото останува рамна и цврста;Прилагодливи пол за полесно подигнување на колата и го држи во место додека да се поставуваат; - Ефикасно менгеме дизајн да се одржи одбор цврсто во место.Спецификации : Висина во мм : 1150 Телескопски Base Поддршка.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката