• Новак
Нови Запечатени Американски Steelhead Авантура

Нови Запечатени Американски Steelhead Авантура

DEN 280.56
Производот е достапен

Достапност

Компатибилен со Жанр : Акција ПРАВАМ НАЈДОБРО TODESCRIBE МОЈОТ ПРЕДМЕТИ НА НАЈДОБРОТО од МОЕТО .АКО НЕ СТЕ COMPLETLYSATISFIED, "ВЕ МОЛАМ" КОНТАКТИРАЈТЕ МЕ ПРЕД ДА ГО ОСТАВАТ FEED ВРАТИ.МОЈОТ GOALIS ДА ГИ ЗАДОВОЛИ СИТЕ МОИ COSTUMERS.ВИ БЛАГОДАРИМЕ ЗА ПОТРАГА И/ИЛИ ЗА КУПУВАЊЕ.MIKEYes, Ние не комбинирани "КУПУВАЧИ ИЗВЕСТУВАЊЕ"Повеќето Сите мои предмети наведени се или"НОВИ- "НОВИ АКЦИИ или НОВИ "OLDSTOCK" Или USEDSome Нови Предмети може да се Користи havesome козметички носат или изгребан и не може да биде во совршена состојба, но се ingood состојба.Иако некои Нови Објекти може или не може да дојде во својата originalboxes и некои може да имаат пишување на тоа, кој веќе беше таму кога јас purchasedthem како што се.Сите мои Огласи во која се наведува НОВИ are Either "БРЕНД НОВИ АКЦИИ" или "СТАРИОТ ПАРК" како што се КАНЦЕЛАРИСКИ МАТЕРИЈАЛИ, AUTOPARTS, КНИГИ, КАСЕТИ, 8 ПЕСНА ЛЕНТИ ЕКТ, биле во простор за 30 yearsor така.Повеќето сите "се КОРИСТИ" предмети, што comefrom Единица за Складирање Запленувања.Најчесто се појавува cosmetically да биде во goodcondition; сепак, јас нема да имаат начин за да се знае дали тие работат или не.Јас се стремиме да им даде на СИТЕ мои customers100% задоволство, затоа јас ќе се среќни да се даде ЦЕЛОСНА НАПЛАТА ако некој објект isnot она што се очекува.Ве МОЛИМЕ НЕ "КУПИ или да се НАПРАВИ ПОНУДА" IFTHERE Е НИКАКВА НАМЕРА ДА се СЛЕДИ ПРЕКУ НА СИТЕ ТРАНСАКЦИИ.Ако имате било какви прашања beforepurchasing, "ве МОЛАМ" се чувствуваат слободни да ме контактирате.Ви Благодариме Mike Exported Од Export Your Store.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката