• Новак
YEEPON Медитерански Стил Монтира на Ѕид Грб Рек Копче Куки Креативни Дрвени Кормило Стил Entryway Копче за Држачот за Ѕид со 3 Куки Организаторот за Ѕид Допир за Вашиот Entryw

YEEPON Медитерански Стил Монтира на Ѕид Грб Рек Копче Куки Креативни Дрвени Кормило Стил Entryway Копче за Држачот

DEN 455.52
Производот е достапен

Достапност

Инсталирај го на врата или на ѕидот, па да не заборавите да се донесе вашиот копчињата, работа картички, букви и вашиот мобилен телефон, кога ќе оди надвор.Дизајн : кормило кука ѕид виси ретро носталгични класичен стил, без разлика каде се сместени, тоа е генијалност.Детали : риболов нето дизајн, поморски персонал украсени со различни чувства и деликатна изработка, исклучителна carvings одрази на квалитетот насекаде.Материјал : висок квалитет на производство на дрво, физичко загадување-бесплатно, силни и јаки, без деформација, не исчезнува, издржливи.Declutter вашиот дом, со овој стилски и практични entryway полица.Се користат полица за екстра организирање на просторот или за украсни цели.Да зачувате простор и изгледаат одлично во исто време!.вклучени : 1 x копче багажник, 2 x пластични dowels, 2 x адхезивна лента,Многу лесно да се инсталира.Материјали : дрво, кожа и железо.Големина : 16 2.4 x x 10.5 инчи.Купи со доверба, ние сме посветени на обезбедување на квалитет на производите и 3-месечно грижете се-бесплатно гаранција.Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате ако имате било какви загриженост.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката