• Новак
Rayen Сива Облека Бендер | Свитлива | Лесно Складирање | Димензии: 27.5 x 23.2 во | Полипропилен

Rayen Сива Облека Бендер | Свитлива | Лесно Складирање | Димензии: 27.5 x 23.2 во | Полипропилен

DEN 808.32
Производот е достапен

Достапност

Производителот гаранција може да не се применува.Rayen Облека Бендер.Количка.Лесно Складирање.Димензии : 27.5 x 23.2 во.Боја : Сива Боја.Заштеда на време и напор.Облека совршено здиплен во неколку секунди за да иста големина и преземањето помалку плакарот простор.Погоден за кошули, маици, поло маици, џемпери.Тоа зазема малку простор.Со гумени бендот, лесен за чување.Големина 27.5 x 23.2 во (47.2 x 16.1 во укината).

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката