• Новак
AC да DC Префрлување LED Драјвер Напојување Единствен Излез со ПРЕСТАПНА Функција 24V 3.75 A 90W

AC да DC Префрлување LED Драјвер Напојување Единствен Излез со ПРЕСТАПНА Функција 24V 3.75 A 90W

DEN 989.52
Производот е достапен

Достапност

Основно Излезен Напон (VDC) : 24. Излезна Струја (Засилувачи) : 3. 75. Максимална Излезна Моќност (W) : 90. Влезен Напон (VAC) : 90 за да 305. Текст Фреквенција (Hz) : 47 до 63. На тип на производ е AC да DC Префрлување LED Драјвер Напојување Единствен Излез со ПРЕСТАПНА Функција 24 V 3. 75 A 90 W, овој производ е направен во Кина и произведени од страна Значи Добро.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката