• Новак
Amzure Туш Завеса Поставите 72 x 72 Инчи Бања Ткаенина Завеси Бања Водоотпорен Шарени Смешни

Amzure Туш Завеса Поставите 72 x 72 Инчи Бања Ткаенина Завеси Бања Водоотпорен Шарени Смешни

DEN 392.64
Производот е достапен

Достапност

Полиестер. 100% Полиестер, Димензии мерка 72 x 72 Инчи да одговара на стандард када врнежи.Стилски туш завеса со печатени шема, ВОДА-ДОКАЗ & ТРАЈНИ.Око-фаќање на печатење додава впечатлив изглед на вашиот тоалет.Вграден-во рингот дупки направи инсталацијата лесно.Овој стилски завеса прави влијание со својата уникатна, око-фаќање на моделот.Совршен за мастер или гостин бања, можете лесно може да се повлече заедно соба со оваа впечатлива изјава парче.Мали простори може да биде тешко да додадете личност, и вашиот туш завеса служи како естетска фокусна точка — како и функционален елемент.Натпреварот со нови или стари крпи, додатоци, и бања душеци за сликата совршен изглед.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката