• Новак
Amazingware Кралската Порцелански Creamer и Шеќер во Собата, 3 Парче Сет со Крем Стомна, Шеќер Сад, Шеќер Сет со Капак & Лажица, Кафето Служи Поставите Свадба Подарок - Бела

Amazingware Кралската Порцелански Creamer и Шеќер во Собата, 3 Парче Сет со Крем Стомна, Шеќер Сад, Шеќер Сет со

DEN 359.76
Производот е достапен

Достапност

БРИТАНСКАТА КРАЛСКА ДИЗАЈН : дизајнот на собата е многу елегантен и романтични.Британскиот кралски стил дизајн со исклучителна обоени глазура, тиква форма, и gleaming златни украси.На showpiece на специјалност на изработка, Носи елеганција и убавина во вашиот дом.ЛУКСУЗЕН ПОДАРОК : Овие Amazingware Крем и Шеќер во Собата е совршен подарок за вашите пријатели и семејството на Housewarming, Свадба партија, Мајчината Ден, Татковци' Ден, Божиќ и Нова Година е Ден.СИМПАТИЧНА И ФУНКЦИОНАЛНА : Оваа група е лесно да се чисти и тоа е машина за миење садови-безбедно.Тие се толку убави на екранот, ова ќе биде еден сет дека нема да заврши во задниот дел на кабинетот.На creamer не капе.СМИРУВАЧКИ ВЛИЈАЕ НА КВАЛИТЕТОТ : ОЛОВО-СЛОБОДНИ.Порцелан со највисок квалитет.Неговиот мазен изглед ќе ви помогне да се изгради релаксирачки и среќни чувства додека пиење.СОВРШЕНА ГОЛЕМИНА : крем стомна има за 6oz.Постои интимни дизајн кој шеќер сад имаат слот за лажица шеќер.Пакет содржина крем стомна, а шеќер сад и една лажичка.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката