• Новак
DS18 Хидро EN46-35 Висока Густина Abs 35 Универзална Говорникот Куќиште, се Вклопува 4 X 6.5 Звучници и 2 x 1 Високотонци - за Сите Елементи Автомобили, atv настана, UVTs

DS18 Хидро EN46-35 Висока Густина Abs 35 Универзална Говорникот Куќиште, се Вклопува 4 X 6.5 Звучници и 2 x 1 Високотонци

DEN 5998.80
Производот е достапен

Достапност

ACCOMMODATES - EN46-35 има капацитет да ги собере 4 x 6.5" Звучник за Монтирање (DS18 NXL-6 Препорачува) + 2 x 1" Tweeter Монтажа (DS18 ПРО-TW2 L или ПРО-TWx2 се Препорачува).МАТЕРИЈАЛ - УВ Отпорни материјали и висока густина на пластика.Вклучена Монтажа На Хардвер И Внесување Кабел.ЈАЗИК & ВИСОКОТОНЦИ НЕ СЕ ВКЛУЧЕНИ.НИКОГАШ нема да престанам ИНОВАЦИИТЕ СТАВ - DS18 се издвојува од другите брендови со нашите прогресивен дизајн и непоколеблива заложба за доставување на повеќето технолошки up-to-date производи на пазарот.Аудио ентузијасти понекогаш се стави во позиција каде што не може да се добие комбинација на говорниците тие се бараат, бидејќи на зголемената ограничувања на нивното возило.Ние го разбираме тоа и го развија нов звук бар pod што има универзална монтажа опции.Овие барови може да биде инсталиран со малку да нема измислица е потребно и ќе ви овозможи да додадете повеќе звучници за подобар и погласен звук.Овој звук бар куќи четири 6.5 инчи звучници со две додадени високотонци.Овие ќе гром право на повеќето апликации да се приспособат за звучници каде што немаше фабрика опции.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката