• Новак
Weiy Чанта Закачалка Кука Пластични Складирање Рек 360 Степени Ротирачки Држач За Пропелер Домашна Гардероба Организатор,Розова

Weiy Чанта Закачалка Кука Пластични Складирање Рек 360 Степени Ротирачки Држач За Пропелер Домашна Гардероба Организатор,Розова

DEN 1291.20
Производот е достапен

Достапност

Едноставна шема на бои е најдобра боја за да го исклучите главната боја на собата, и тоа може да се надополни куќи од различни декорација стилови.Можете лесно може да го организирате вашиот плакар со ротира 360 степени со врвовите на вашите прсти.Пластични материјали, таписерии изработка, светлина и силна, не е лесно да се скрши или да се деформира, може да се користи за внатрешна и надворешна активности.Најдобар избор да се задржи вашиот плакар уредни и уреден.Тоа може да ви помогне да се направи повеќе простор во вашата гардероба за прикажување на вашите убави чанти.Можете да висат повеќе торби, паричници, чанти, ранци, и други привезоци, како ѓердани, ремени, палта, итн.Производ Материјал : plastic Package Содржина : 1 pc Product Димензии : Должина, ширина и висина се во врска 9.5*7*12.5 см, грешка е околу 1cm.Производ Во Боја : Беж.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката