• Новак
Колба 8oz,304 (18/8) не ' Рѓосувачки Челик колба Црна Дупка Доказ колба,Виски Колби за Алкохол за Мажи,Инка и Шут Очила Колба Сет,Подарок за Мажите

Колба 8oz,304 (18/8) не ' Рѓосувачки Челик колба Црна Дупка Доказ колба,Виски Колби за Алкохол за Мажи,Инка и Шут

DEN 347.76
Производот е достапен

Достапност

Овој стилски хип колба е вашиот совршен избор.Верувај ми,ако имате нерѓосувачки челик колби подарок идеи,Тогаш оваа црна џеб колба сет,нема да бидете разочарани.Предлози : Пред првата употреба, Исплакнете колба со чиста вода и сапуница, пополнете ја само кога сте подготвени да ја користите. 100% Течење Доказ и Никогаш не ја Изгуби Капа,Чиста висок квалитет на 304 нерѓосувачки (BPA FREE) и напредни stitchedreal кожа покрие го направите да изгледа многу стилски Црна хип колба. 100% Задоволството Загарантирана Ако не сте целосно задоволни ,ве Молиме ги споделите со нас, па ние може да обезбеди целосна наплата или замена.Најдобар подарок избори : Ова Колби се одлични за родендени, денот на таткото, groomsmen, булчински, најдобриот човек, Божиќ, и свадби, дипломски итн.Колби за алкохол стенли,хип колба сугерираат за ракија, виски текила Рум и Вотка, најдобро за силна бела духови колба.Совршен подарок идеја за секоја посебна прилика.Давање колба како подарок е како да се кажува дека лицето сакате да успеете во сè што прават и ти само под садот да се одржи оние сеќавања; во Рамките на полето четири Чаши.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката