• Новак
Крик Тетоважа Мастило -Тиркизна - 1-оз Шишиња -Тетоважа Материјали-

Крик Тетоважа Мастило -Тиркизна - 1-оз Шишиња -Тетоважа Материјали-

DEN 120.00
Производот е достапен

Достапност

Крик тетоважа мастило.Совршен мастило за Сите Тетоважа Уметник.Голема Боја на Мастило, Оди Лесно.И Има добро во мастило.Крик мастило е дистрибуиран од страна на Светот Тетоважа Снабдување.Сите мастила се најдобро се користи во рок од 3 години од производство на денот.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката