• Новак
500PCS Долго Балерина Ковчег Акрилик Лажни Ноктите Совети со Лепак Set - 500 Парчиња Целосно Покривање Лажни Ноктите 6PCS Помине Совети Лепила за Нокти Салон Дома, DIY со Слу?

500PCS Долго Балерина Ковчег Акрилик Лажни Ноктите Совети со Лепак Set - 500 Парчиња Целосно Покривање Лажни Ноктите

DEN 215.76
Производот е достапен

Достапност

Лепилото е 0.Ве молиме, чувајте ги подалеку од вашите деца или домашни миленици да се избегнат непотребни опасност.07 мл/2g во шише пакет, што е погодно да се користи, storaged или врши.Добра Форма, Лесно да се Работи - На долг балерина, лажни нокти, совети е лесно да се обликуваат,датотека, боја и да се направи помине уметност на,можете да ги носи долго или скратете ги кратко, одлична за DIY помине уметност.Топло Совети : 1. 6 Парчиња Помине Лепила - Ова помине совет лепила имаат силно лепило, кои се полесни за лепење на вештачки нокти совет, rhinestones decors, златна фолија и други декоративни помине накит.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката