• Новак
QWORK 250 ml Дебели Ѕидови Тешки 2 Вратот Круг Дното Колба Borosilicate Стакло RBF со 24/40 Централна и Латерална Стандард Конусна Надворешниот Приклучок

QWORK 250 ml Дебели Ѕидови Тешки 2 Вратот Круг Дното Колба Borosilicate Стакло RBF со 24/40 Централна и Латерална

DEN 813.60
Производот е достапен

Достапност

Материјал : Направен од borosilicate стакло.Дизајн : Круг дното колби, 2 аглеста Коса на Вратот и центар и од страна на 24/40 центар заеднички.Спецификација : 250 ml.Пакет : 1 Pack 2 Вратот Круг Дното Колба. 100% Задоволни Услуга : Уживајте мазна & фрустрација слободни искуство со нашата 100% Задоволни Услугата на еден Месец!.

Декларирани спецификации

250 ml. :

Комплементите на стоката