• Новак
ZDO-за S21 Ултра Телефон Случај 6.8, за Жени Цвет 5G Телефон Случај Евтини Воена Одделение за Заштита на Силиконски Симпатична Отпорен на Гребење [Шок-Апсорбирање] Покрие

ZDO-за S21 Ултра Телефон Случај 6.8, за Жени Цвет 5G Телефон Случај Евтини Воена Одделение за Заштита на Силиконски

DEN 335.76
Производот е достапен

Достапност

1.❤【Сите КРУГ ОДБРАНА】 : за Samsung Галакси S21 ултра Случај со Полно работно тело рамка за заштита на дизајн.Воскресна bezels лифт екран и камера исклучување на рамни површини, анти-нула анти-валкани, заштитата на вашиот телефон од гребење, шок случаи не се само визуелно запрепастувачки, но се исто така многу практични и да се обезбеди стабилна заштита на тел.TPU Цвет, се и издржлив и лесен.★【трети】 : за галакси s21 ултра додатоци/smartish S21 ултра Цвет случаи girly Дозволувајќи им на целосен пристап до екран на допир, камера, копчиња, и пристаништа.за Samsung ултра случај жените случаи/S21 ултра случај Заштита на вашиот уред од гребнатини, прашина, шок, и за отпечатоци.★【четвртиот】 : Надгради Нов Дизајн за Samsung s21 ултра случај, Ова ново објавени TPU Цвет елементи; е компатибилен со Галакси S21 ултра; кој совршено ќе се вклопи во вашиот Телефон Цвет случај Декорација дизајн за максимална трајни перформанси.★【петтата】 : Боја, Текстура Печатени Случај Покритие за галакси ултра случај транспарентен случај Цвет.Целата-тело за заштита на TPU за јасно Samsung Галакси S21 ултра случај заштитен ракав го штити вашиот паметен телефон и покажува исклучите вашиот стил со убава случај.Samsung Галакси Ултра телефон случај поддржува безжична полнење.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката