• Новак
Сена 8.6 Mg Природни Растителни Лаксатив 1000 Таблети Генерички за Senekot Пакување од 2 Вкупно 2000 Таблети (2)

Сена 8.6 Mg Природни Растителни Лаксатив 1000 Таблети Генерички за Senekot Пакување од 2 Вкупно 2000 Таблети (2)

DEN 455.76
Производот е достапен

Достапност

Ублажува повремени запек.Произведува движењето на дебелото црево во 6-12 часа.Фармацевт препорачува,Стимулант лаксатив Удобно, удобен олеснување во лесно да се земе таблета.Пакување од 2 Шишиња Вкупно 2000 Таблети.Екстензии.Датум 06/2017 или Подоцна.Големина 1000.0 еа Ублажува повремени запек Произведува движењето на дебелото црево во 6-12 часа Фармацевт препорачува Направени од страна на ГОЛЕМИТЕ фармацевтски производи 141-1032.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката