• Новак
LIOLEO Пердув за Занает DIY Накит 2M Мулти Боја Меки Занаетчиски DIY Накит Ној Пердув Plume Boas Шамија Облека за Свадба Партија Настан Валентин Ден Декорација Перформанси Тан

LIOLEO Пердув за Занает DIY Накит 2M Мулти Боја Меки Занаетчиски DIY Накит Ној Пердув Plume Boas Шамија Облека

DEN 1140.00
Производот е достапен

Достапност

【ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛОТ】На пердуви занаети биле професионални висока температура sterilized чистат и санирани, безбедно и не-токсични, еколошки, и е подготвен да се користи. 【ШИРОК АПЛИКАЦИИ】 : Користење во фустан и накит декорација,капи или цветни аранжмани и додатокот проекти, DIY Занает, свадба фаза и мебел нишалото декорација.Одлично за коса клип, коктел шапка, сон catcher и било пердув DIY централен. 【DIY СВОЈ СТИЛ】 Оваа природни пердуви се толку убава и уникатна, погоден за пердув занаети, DIY craftings, накит, облека, headdress, шапка, сон catchers, табела centerpieces, цветни аранжмани или друг занает проекти.Овие пердуви може да се користи како дома и во автомобил декорација за декорација на вашиот живот. 【ПРЕКРАСЕН РОДЕНДЕН ПОДАРОК】 најдобриот подарок за вашите пријатели и семејството, како и мајка ми, баба ми, тетка, сопруга, пријателка, љубовница, свршеница, ќерка, вашите пријателки, или дури и себе си за денот на вљубените, ден на мајката, божиќ ден, ноќта на вештерките, денот на благодарноста, нова година е ден, роденден, и така натаму. 【НАПЛАТА ГАРАНЦИЈА】 : задоволството на Клиентите е нашиот прв приоритет.Ако сте незадоволни во било кој начин со нашите пердув за оркестарот, ние ќе рефундирање на вашите пари за да се обезбеди да задоволство.ПРЕВОЗОТ ВО СВЕТОТ!!!.Мулти-Боја Меки Занаетчиски Ној Пердув Plume Boas Шамија Облека за Свадба Декорација Перформанси Танц Supplies Length : 1.8 - 2 Метри (тоа е мерка со рака) Pacakge се Вклучени : 1 x Пердув Strip Special потсетување : Ние гарантираме за да се пука во вид.Нема меки слика кога ние само го добие, бидејќи тоа може да се гмечи, бидејќи на долги транспорт.По приемот (на отворено), се тресат со вашите раце и го обеси во вентилирани место за 1-2 дена.Ќе бидат многу меки и убави, ако користите тоа итно, можете да го удар со пареа компресор, ја обеси на сонцето, и на пердуви веднаш ќе се олабави, како убава како нашата слика.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката