• Новак
Низок Профил Робот Правосмукалка - Чисти Пет Коса Под Мебел - Автоматско Robo Полнење Dock - Тенок Роботски Авто Дома Sweeper Vac за Чистење Плочки, Тепих, Тврдо Кат - PureClean PUCRC62

Низок Профил Робот Правосмукалка - Чисти Пет Коса Под Мебел - Автоматско Robo Полнење Dock - Тенок Роботски Авто

DEN 4079.76
Производот е достапен

Достапност

УЛТРА НИСКА ПРОФИЛ : Само 2,4" висина им помага на оваа тенка robo vac автоматски се постигне места во вашиот дом што другите единици не може да.Се вклопува во рамките било кревет, кауч или на маса.Нема компромис на ефективноста со 350ml dustbin капацитет.АВТОМАТСКО НАДОПОЛНУВАЊЕ на КЛУПА : Оваа тивка робот правосмукалка бара полнење на обвинителна клупа, откако е завршена убедливо.Вградена литиум 2200m Ah батерија овозможува за 2 часа на безжични чистење пред само враќање на електрични полнач.SMART РОБОТСКИ КАРПА СЕНЗОР : Smart авто вакуум sweeper има вграден IR сензор спречување на неа од работи од скалило корнизи и од директно работи во пречки.Одлична за чистење плочки, тешко тепих и тврдо подот во секој дом, соба или кујна.АЛЕРГИЈА И ПЕТ ПРИЈАТЕЛСКИ : Мали бот има Моќни 24w вшмукување и двоен ротирачки чистачи што се елиминира потребата за ротирачки underbrush - не затнување или дефект предизвикан од мачка или куче коса.DUAL РОТИРАЧКИ ЧЕТКИ : бело роботски кат почиста го прави животот лесно со 2 страна sweeper четки се прошири досегот на vacumn и ротирање да го фати нечистотија и понесете остатоци на отворите на подот или заедно ѕидови или рабови. 1 Година производителот.На Pyle Чиста Чисти Smart Правосмукалка - Автоматско Робот Чистење со Правосмукалка со Далечински Управувач - Чувајте го на Чиста : Издржам, Прашина d никогаш не треба да се грижите за вашите недостасува чистење на седницата.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката