• Новак
CENFRY Природни Избелени Обоена 18-20inch Pheasant Опашки Пердуви Костим Занает Декорација Пакување од 50 (Портокал)

CENFRY Природни Избелени Обоена 18-20inch Pheasant Опашки Пердуви Костим Занает Декорација Пакување од 50 (Портокал)

DEN 957.60
Производот е достапен

Достапност

Обоена Природни Pheasant Опашки Пердуви.Температурата дезинфицираат,варен и санирани. 18-20inch во должина.Одлична за сите типови на партии капи коса костими украси.Пакување од 50. Пакетот вклучува : пакет на 50pcs Како пердув се природни пердув,па должината може да не се исти на различен парче.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката