• Новак
ЈУАНИ ТИНГ Calla Лилјани Цвет Уметност Популарна и Корисна Функција Мулти Патување Организаторите Кеси Голем Капацитет Додатоци Случај Шминка Кеси со Патент Багаж П

ЈУАНИ ТИНГ Calla Лилјани Цвет Уметност Популарна и Корисна Функција Мулти Патување Организаторите Кеси Голем Капацитет

DEN 130.80
Производот е достапен

Достапност

Лесно Се Вклопуваат Во Ранец, Лесно Да Се Носат. ❀ Zip Врвот На Затворање За Лесен Пристап. ❀ Фитнес : Козметички Кеси, Шминка Организатор, Шминка Спојки, Додатоци Торбичка, Патување Шминка Или Toiletry Торба. ❀ Идеален За Бизнис Патување, Патување, Кампување, Одмор, Салата, Пешачење, Риболов, Отворено Активност, Датира, Партија, Годишнина И Исто Така Погоден За Домашна Употреба.Материјали : 600d Оксфорд Cloth Dimensions : 10.04"*6.30"*4.92"(Lx Hx W)Одлични Organizer Shell Форма Со Голем Капацитет За Клучеви, " очила со, Калкулатор, Контактни Леќи, Крем, Пасош, Кармин, Крем И Други Предмети.Се Вклопува Во Различни Чанти Или Багаж Во Патуваат, Викенд Оклопни Или Датира.Се Чувствуваат Слободни Да Не Контактирате За Било Каков Проблем И Ние Не Го Прават Нашите Најдобри За Да Се Направи Секој Клиент Задоволни.Ви Благодариме За Изборот На Нас.***Сте Биле И Ќе Бидат Добар целата Година!***.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката