• Новак
Li Ion Батерија Пакет за Дигитална Камера/Видео Компатибилен со видео камера на Canon NB 8L, NB8L

Li Ion Батерија Пакет за Дигитална Камера/Видео Компатибилен со видео камера на Canon NB 8L, NB8L

DEN 714.96
Производот е достапен

Достапност

CANON IXY EOS, IXUS ELURA A3000 Е, A3100 Е, A2200, A3200 Е, A3300 Е, A3300 Е, ЦРВЕНА и др. 740 m AH.Премиум квалитет батерија за замена на батеријата пакет компатибилен со модел(s) изјави.Батеријата може да се полнат со оригинална батерија полнач/AC адаптер или Power Duplex батерија полнач. 740 m AH.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката