• Новак
Блескави Дрвени Играчки Сортирање Играчка | Дете Дете Дрвени Играчка Куќа со Броеви и Овошје | Образовна Дејност Центар со Броење Монистра и Блокови

Блескави Дрвени Играчки Сортирање Играчка | Дете Дете Дрвени Играчка Куќа со Броеви и Овошје | Образовна Дејност

DEN 611.76
Производот е достапен

Достапност

ВРВЕН КВАЛИТЕТ ФОРМА SORTER : Дрвена Куќа Sorter е исполнет со забава и learnings за вашето дете.Направени од безбедни и мерка на детето материјали кои се внимателно избрани за вашето дете е уживање и безбедност, Насликани со нетоксични Бои за енергична, атрактивен изглед дрвени играчка куќа.РАЗНОВИДНОСТ НА ЗАБАВА И УЧЕЊЕ : Опремени со функции и различни прекрасна овошје форми на парчиња за сортирање.Одликувајќи се со мала дрвена врата на страна на која може да се отвори и затвори лесно, низа на броеви на страна, и една прекрасна шарени abacus од друга страна.Забава додаток за децата во учењето по Математика во еден забавен и лесен начин.УДОБЕН ДИЗАЈН : Направен специјално за вашите малечки.Обезбедување на вашето дете уживањето сортирање секој плод форма и, исто така, учејќи ги да се смета во исто време.Секој Плод форма парче може да биде поврзан со низа овозможувајќи ви лесно да обезбеди секое парче кога не е во употреба, а исто така и за вашите деца да се направи овошје ѓердан за забава!.ОБРАЗОВНИТЕ : Мерење 10 x 8 инчи, со цел убаво и durably.Тоа можат да го издржат безброј изведба и го прави Совршен подарок идеи овој Празник за вашите деца.Тоа им помага да ги развијат своите Математички вештини, да им се овозможи да го реши секој проблем на своја.Исто така, децата да се признае броеви и овошје лесно преку континуирано исполнување.РИЗИК : Блескави Играчки е бренд можете да им верувате.Ако не сте сто проценти задоволни со купувањето можете да контактирате со нас и ние ќе се прашање што целосно враќање на средствата.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката