• Новак
Бебе Муслин Бања Крпи , Супер Мека Памучна Примање Ќебе за Бебето е Деликатна Кожа,2Pack 41.3 X41.3 Инчи Swaddle Ќебе за Новороденчињата Години Момче Девојче,Бебе Регистар как

Бебе Муслин Бања Крпи , Супер Мека Памучна Примање Ќебе за Бебето е Деликатна Кожа,2Pack 41.3 X41.3 Инчи Swaddle

DEN 527.76
Производот е достапен

Достапност

☀【ПРИРОДЕН ПАМУК ЗА ЗДРАВ ЖИВОТ 】 Сите наши бебе бања бебе капење производи се направени од 100% органски муслин памук。 Нашите Mukin бебе крпи и washcloths се ултра мека и удобна и здрава, брза апсорпција, дише,издржлив,лесен перат. ☀【ОДЛИЧНА ЗА БЕБЕ ТУШ ПОДАРОК 】2 Пакет бебе бања крпи СЕТ, Најдобро за бебето е деликатна кожа.Возрасните како нив премногу, совршен за бебе момчиња, девојки,и бебе туш/регистар kinki. ☀【ЗА ГОЛЕМИНАТА】2 Пакет бебе бања крпи(41.3 x 41.3 Инчи), се доволно големи за да се заврши бебе, а не да ги направи падна студот, кога излезе од туш, исто така и за бебето ќебе, шетач маска или медицинска сестра капак....(Бебиња треба во текот на патувањето). ☀【НАМЕНЕТА ЗА ЧУВСТВО 】 ние веруваме дека повеќето од мало бебе ќе ви се допадне!И посебните саќе втиснување ја прави неговата апсорпција брзина поттик 3 пати!Задржи бебето потопол и да не се излади. ☀ОД MUKIN БЕБЕ КВАЛИТЕТ се ГРИЖАТ WIHT ЉУБОВ-Ние знаеме дека секое бебе е еден агол и секоја мајка го зеде голем потруди да донесе него/неа во светот.Ние однос нив како скапоцен камен на најголемата вредност од целиот свет.Ние секогаш се плашат дека бебињата може да биде во опасност,дури и ако е веројатноста еден во 10000.Ние навистина се грижиме за секој еден од нашите клиенти.Нашето бебе муслин washcloths направен со љубов и одржување опасност оддалеченост од вашето бебе.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката