• Новак
FunChem Три Necks Круг Дното Колба RBF, Стакло 3-Вратот Врела Колба со 24/40 Стандард Коси Надворешниот Заеднички (500 mL)

FunChem Три Necks Круг Дното Колба RBF, Стакло 3-Вратот Врела Колба со 24/40 Стандард Коси Надворешниот Заеднички

DEN 2400.00
Производот е достапен

Достапност

Достапни Капацитет : 250 m L / 500 m L.Дојде со една 3-вратот врела колба. 24/40 Центар Заеднички.Направени од издржлив Borosilicate Стакло; совршен занает.Загарантирана по-продажбата на услугата : ако се примени неисправни или оштетени објектот, ве молиме контактирајте со нас.Ние дефинитивно ќе ви помогнат да се реши проблемот, додека не се задоволни.Ограничена Гаранција : 1-месец без мака и 1-годишна ограничена гаранција.Пријателски потсетување : стакло производи може да биде кревка за време на транзитот.Ако се примени неисправни или оштетени објектот, ве молиме контактирајте го нашиот тим за поддршка за помош.Без разлика замена или целосна наплата за оштетен објект, ние сме подготвени да се грижи за тоа за што навремено.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката