• Новак
Повисок Квалитет 22x20cm 14CT Вода Растворлив Платно Крстот Бод Материјал DIY Шиење Материјали за Облека|Aida Крпа|

Повисок Квалитет 22x20cm 14CT Вода Растворлив Платно Крстот Бод Материјал DIY Шиење Материјали за Облека|Aida Крпа|

DEN 147.84
Производот е достапен

Достапност

Крпа,платно.Прекрасен продавачот со одлични производи.Мојата Цел пристигна уредно спакувани и одговараше на deion.Производ takiy yak во deion на yshov 28 дена сите супер препорачувам на продавачот.Дојде брзо, нареди 5 парчиња, дојде со една ролна, која е многу задоволен.Нема набори, сè е во ред.Јас ќе цел повеќе.Одговара на deion.Ви благодариме!.Пратката отиде во Псков малку помалку од еден месец.Производот одговара на deion.Јас препорачувам и јас да се погледне повторно.Употреба : Облека/Accessories Pattern Тип : Solid Type : Aida Cloth Material : Синтетички Фризура : Modern Frame : No External Пакување : -Платно Пакување Метод : -Единица Тип : piece Package Тежина : 0.019 kg (0.04 lb.)Пакет Големина : 11cm x 11cm x 11cm (4.33 во x 4.33 во x 4.33 во).

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката