• Новак
Ултразвучно кои се Движат Сензор Сонда Transceiver Компатибилен со Робот Роботот Пречка Избегнување Модул Winder

Ултразвучно кои се Движат Сензор Сонда Transceiver Компатибилен со Робот Роботот Пречка Избегнување Модул Winder

DEN 1874.40
Производот е достапен

Достапност

Ултразвучно кои се Движат Сензор Сонда Transceiver Компатибилен со Робот Роботот Пречка Избегнување Модул winder.Како Taobao не може да се приклучат на надворешни , упатство за користење на модули и За повеќе информации, ве молиме посетете Вики врска : [Отстранети].

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката