• Новак
BATHSIR Хром Крпа Куки, 2 Пакет Бања Месинг Облека Куки Ѕид Сребрен Премаз Облека Закачалка

BATHSIR Хром Крпа Куки, 2 Пакет Бања Месинг Облека Куки Ѕид Сребрен Премаз Облека Закачалка

DEN 431.76
Производот е достапен

Достапност

Материјал : Нашата облека закачалката е изградена од месинг,обезбедување на квалитет и тешки вчитување на капацитет,тоа е лесно да се исчисти,не исчезнат или ' рѓа.Изглед : На брусен хром површина, ова ткиво носителот надополнува широк спектар на декорација.Со мали димензии, тоа може да спаси многу простор.Тешки : Тоа може да се одржи максимална тежина од 18 кг, тоа нема да падне од ѕидот апсолутно кога ќе се инсталира правилно.Ќе needn грижете се за квалитетот.Инсталација : Комплетна монтажа хардвер вклучени за лесно да се инсталира.Завртки се скриени во чинија, им овозможува на куки приложување цврсто и не го уништи ѕидот изглед.Мулти-за употреба : На полиран крпа ги зачувува повеќе простор за вашата соба, направете ја вашата бања повеќе среди и посветла.Покрај бања, можете исто така да инсталирате крпа бар во вашата кујна, тоалет или во подрум.Повеќе Информации Боја : Тип хром : Крпа кука Инсталација метод : ѕид монтирани Големина : L2.68 x W0.98 x H2.76 Инчен Вкупната Тежина : 0.25 кг Материјал : месинг Пакетот Вклучува Крпа кука Производ упатство за Монтажа додатоци Ние се посвети на дизајн и продаваат убави производи кои траат цел живот.Ние нудиме различни избор на бања хардвер и додатоци.Повеќето производи се од висок квалитет и добро дизајниран.Добредојдовте на нашата продавница и постојат многу изненадувања.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката