• Новак
LED Драјвер Единствен Излез Префрлување Напојување - Тековната Прилагодливи со Излез на Кабел, 12V 16A 192W

LED Драјвер Единствен Излез Префрлување Напојување - Тековната Прилагодливи со Излез на Кабел, 12V 16A 192W

DEN 1584.48
Производот е достапен

Достапност

Основно Излезен Напон (VDC) : 12. Излезна Струја (Засилувачи) : 16. Максимална Излезна Моќност (W) : 192. Влезен Напон (VAC) : 90 за да 305. Текст Фреквенција (Hz) : 47 до 63. На тип на производ е 12 V 16 A 192 W LED Драјвер Единствен Излез Префрлување Напојување - Тековната Прилагодливи со Излез на Кабел, овој производ е направен во Кина и произведени од страна Значи Добро.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката