• Новак
WXJLYZRCXK Фиока Песна,Ладно Валање Челик Фиока Slides10-20 Меко Затворање Фиока Песна Железнички Лизгачки Три-Дел Кабинет Слајдови Niture Хардвер,Dg203 18 инчи

WXJLYZRCXK Фиока Песна,Ладно Валање Челик Фиока Slides10-20 Меко Затворање Фиока Песна Железнички Лизгачки Три-Дел

DEN 2299.20
Производот е достапен

Достапност

☞ Трајни,Не ' Рѓа, и Има Подобро го исклучите Ефект!. ☞ Направени од Ладно Валани Челик, Лизгачки е Мазна и Точни, и Движењето е Тивко. ☞ Можност за Демонтажа Дел на Лизгачот Што го Прави Слајдови Монтажа Полесно. ☞ Телескопски Лизгачот За Изградба.Кочница Спречување од Автоматско Отворање. ☞ Лесна Инсталација.Монтажа Завртки Вклучени. ☞ Фиока Слајдови.Брзо Ослободување Систем (Со Притискање на Рачката) за Фиока Отстранување.☑☑√ Тип : Слајд☑☑√ Материјал : Ладно Валање Челик☑☑√ Style1 : Три Делот Шини☑☑√ Style2 : Амортизацијата Три Делот Железнички☑☑√ Функција : Мека Блиски, Исклучете ги, Без Бучава☑☑√ Одговара За : Сите Видови на Фиоки☑☑√ трговија на Големо Попуст : ве Молиме Контактирајте со Нас☑☑√ Производ Слики Се Направени во Вид.Може да има Некои Боја Разлики Поради Фото Средина Фактори.Ве Молиме Да Се Разбере.☑☑√ Овој Производ Содржи Само Самиот Производ.Не се Вклучат и Други Производи на Сликата.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката