• Новак
ARSSILEE Патување Пари Појас -Безбедно Половината Торба, Отскокнување Слободни Торбичка Вреќа, Трчање Појас Половината Пакет - Phone Држач за Водење на Додатоци Водење на

ARSSILEE Патување Пари Појас -Безбедно Половината Торба, Отскокнување Слободни Торбичка Вреќа, Трчање Појас Половината

DEN 239.76
Производот е достапен

Достапност

Мултифункционален - Постои една дупка за да ја вметнете слушалки, уживаат во музиката за време на трчање.Дополнителен џеб да го носи шише за вода и рака над џеб може да се обезбеди шише за вода.Ова е еден од омилените карактеристики на нашата Половината Пакет опрема држач, бидејќи повеќето од Половината Пакети Кеса кои имаат шише за вода футроли се многу големи и крупни, каде што нашите Arssilee пакет е се уште мали, циклуси, рамни и елегантни.Што се забележува во текот на ноќта, бидејќи на рефлектор ремени печатени на појас.УЛТРА МЕКА И УДОБНА - Патување паричникот организатор конструиран за врвен комфор и удобност, вклучувајќи дише мрежа задните; компактен доволно за да се носат скриени под облека за дополнителни кражба превенција.УДОБЕН - Ова најдобро Половината Пакет опрема е дизајнирана за да ги собере сите телефони од 4.7" 6,5" за да ви овозможи да се удобно да се донесе вашиот телефон или i Pod насекаде.Голем џеб може да се одржи паметни телефони, клучеви, пари, опрема, inhaler, и други essentials.Тоа е компатибилен со Apple i Phone 7plus, 6plus, X 8 8+, Галакси S9 S9+ Забелешка 8, HUAWEI P20 и други паметни телефони.Ве молиме да ги исклучите телефонот случај кога се користи оваа работи појас.EXTENDER БЕНД : Тоа се вклопува 27"-45" половината и да се зголеми должина од 11.8" extender за плус големина луѓе!со флексибилни и прилагодливи појас, пешачење, велосипедизам, а други отворено спортски без грижи.КРАЈНАТА ТОРБА ЗА ПАТНИЦИ - Патување пари појас е носител на пасош и авионски билет носителот, RFID безбедна паричникот за пасош, билети, паричните средства, приходи, телефон, важни документи и лични предмети,100% Задоволство Загарантирана - Arssilee Работи Појас е поддржани од страна на нашите 1 година гаранција.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката