• Новак
TLAPS Полиран не ' Рѓосувачки Челик Бул Бар Четка Притисни Предниот Браник Решетка Решетка Стража Со Пропадна Плоча За 05-21 Nissan Граница / 05-07 Pathfinder / 05-15 Xterra

TLAPS Полиран не ' Рѓосувачки Челик Бул Бар Четка Притисни Предниот Браник Решетка Решетка Стража Со Пропадна Плоча

DEN 1079.52
Производот е достапен

Достапност

Примена : За 2005-2021 Nissan Граница За Сите Модели, 2005-2007 Nissan Pathfinder Сите Модели, 2005-2015 Nissan Xterra Сите Модели.Предниот Браник Бул Бар Гарда.Класичен Серија Пропадна Плоча Бул Бар, 3" Дијаметар на Цевка & 1.35 мм Дебелина.Тешки Полиран не ' Рѓосувачки Челик Плус Гаранција за Изработка Само.Боја : Полиран Не ' Рѓосувачки Челик. 100% Сосема Нов Во Парк.Прилагодено Со Цел Да Се Вклопи Во Вашиот Специфична Апликација.Обезбеди Предниот Браник & Решетката Заштита / Четка Чувари За Off-Road Употреба.Драматично Подобрување На Пристапноста & Изгледот На Вашето Возило.Вклучува Инсталација Настава.Професионалната Инсталација Е Секогаш Препорачливо.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката