• Новак
D&D PowerDrive 5LK1180 или B115K Kevlar V Појас

D&D PowerDrive 5LK1180 или B115K Kevlar V Појас

DEN 600.24
Производот е достапен

Достапност

Појас 5 LK 5/8 x 118in ОК (BK115).Посебни надворешниот покривање дизајниран за непречено стискање и грб idler апликации.Отпорен на температура крајности, висока влажност, нафта и пукаат.Произведено во Кина.На ремени надмине САД RMA објавени рејтингот нивоа.Тие се дизајнирани со цел да се изврши на идентични или повисоко ниво од сите други големи САД Производителот ремени од ист Тип.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката