• Новак
StarTech.com PC Монтажа Компјутер Завртки M3 x 1/4in Долго ќор-сокак - Завртка за полнење - 0.2 во (Пакување од 50) - SCREWM3

StarTech.com PC Монтажа Компјутер Завртки M3 x 1/4in Долго ќор-сокак - Завртка за полнење - 0.2 во (Пакување од

DEN 107.04
Производот е достапен

Достапност

Имајте порибено со М3 компјутер случај завртки за хардвер инсталации.Работи со повеќето стандардни десктоп компјутер случаи.М3 завртки / компјутер случај завртки / шасија завртки / 50 x M3 / компјутер завртки / компјутер поправка завртки / плоча планината завртки / флопи/CD-ROM/DVD-ROM drive завртки.М3 тема тип. 0.25 во должина.Овој пакет од 50 M3 x 1/4in компјутер завртки се големи за да имаат на рака, за изградба, поправка и одржување на компјутерски системи за монтажа било матичната плоча на вашиот КОМПЈУТЕР шасија или приложување било флопи/CD-ROM/DVD-ROM дискови.Инсталирање на многу различни видови на М3 навој компјутерски хардвер како оптички дискови (CD/DVD/BD).Систем градители/техничари кои редовно се изгради компјутерски системи или инсталирање на нов хардвер.Се погледне за Star Tech Брендирани Пакување за да се обезбеди што се добива вистински Star Tech производ. 50 - М3 Пан Главата Компјутер Завртка.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката