• Новак
Artanis Дома Refillable Килибар Стакло Рака Sanitizer Фармацевт 16 оз, 2-Pack – Керамички Печатени Аптека Шише со Црна Пластика Пумпи

Artanis Дома Refillable Килибар Стакло Рака Sanitizer Фармацевт 16 оз, 2-Pack – Керамички Печатени Аптека Шише

DEN 383.76
Производот е достапен

Достапност

Овој објект се увезуваат но декорирани, состави, и пакуваат во Америка.5" висок и е 3" во дијаметар.ПОВЕЌЕ ОПЦИИ на РАСПОЛАГАЊЕ : Пумпи достапни во различни стилови на песни : Црна Пластика, Сатен Блек Метал, Масла Протри Бронза и Нерѓосувачки Челик.Како сода шишиња на изминатите децении, кои се уште колекционерски предмети денес, керамички печатење е отпуштен од работа во 1200 степени за екстремна издржливост и долговечност, трајно да се постават на стакло.ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ : Дебела, се Води слободна и 100% BPA free.ГОЛЕМИ ДИМЕНЗИИ : 16 оз сад има многу течен производ и е geat големина за бања или кујна потоне countertops.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката