• Новак
Песоци Ниво & Алатка За Соработка. SL680 48 Прилагодливи Алуминиум Т-Квадрат 1/4 Дебели

Песоци Ниво & Алатка За Соработка. SL680 48 Прилагодливи Алуминиум Т-Квадрат 1/4 Дебели

DEN 924.48
Производот е достапен

Достапност

Тип На Производ : Алатки.Објектот Пакет Димензија : 9.0 "L X 6.0" W X 0.375 " H. Точка Пакет Тежина : 1.0 lbs.Земја На Потекло : Сад.Уште од 1895 г Песоци Ниво и Алатка за Соработка.е производство нивоа на квалитет.Јулиј Песок, основач на Џ. Песоци & Sons, ја измислил Песок е "солиден сет" ампули и лесни алуминиумски ниво.Ј.Песок & Sons, стана еден од најголемите ниво производители во светот.Во 2005 Година Kraft Алатка За Соработка.купи Песоци Ниво & Алатка за Соработка.и продолжува да произведува секоја алатка со ист квалитет и прецизност, како и во 1895 г. На Песок Ниво и Алатка линија карактеристики широк опсег на нивоа, вклучувајќи професионални махагони нивоа, изведувачот нивоа, и торпедо и специјалност нивоа.Клучалката Ниво, Дигитални Ниво, и Цевка Ниво се нашите најновите дополнувања на коло од вашата лента со алатки.Дали сте woodworker, столар, bricklayer или на други трговци, Песоци е сигурно да се на ниво да ја заврши својата работа.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката