• Новак
Тактички САД Знаме Patch - Пинк

Тактички САД Знаме Patch - Пинк

DEN 133.20
Производот е достапен

Достапност

Велкро Кука поддршка за приврзаност кон Тактички Капи и Опрема.ATACS Шема натпревар - 2"x3" големина.Автентични Gadsden и Culpeper Бренд.Произведено Во САД.Бродови од САД. 100% Везови.Може да се користи со Кондор, Tru-Спецификации и други Оператор / Изведувачот Капи.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката