• Новак
MYSGYH YANGPING - Рехабилитација Стол, инвалидска Количка,Лесни Виткање Возење во инвалидска Количка, Количка Задебелена Челични Цевки Преносни Патна Количка Дете Стари ?

MYSGYH YANGPING - Рехабилитација Стол, инвалидска Количка,Лесни Виткање Возење во инвалидска Количка, Количка Задебелена

DEN 16435.20
Производот е достапен

Достапност

◆Направен од Висок Квалитет на Метал + Ev Оксфорд, мала Тежина, Водоотпорен, Отпорен на Корозија, Лесен за Транспорт и Чување. ◆Назад е Не се Лизга, кој се одвојува, се Безбедни за Користење и Заштедува Простор.на потпирачи за раце Меки Остатокот Удобно.Погоден за Секоја канцелариска Работа, Може да се Стави на Маса во инвалидска Количка. ◆Погоден за Постоперативна Рехабилитација, Стари, Возрасни лица, Бремени Жени, Адолесценти, Нога Непријатност, , Пациентите, Есен Рани, Остеопороза Пациенти. ◆Оваа Количка е Ергономски Дизајниран - Постои Голем Џеб во Задниот дел на Количка за Вашата Колекција.Две Рака Крај на Големите Тркала Се Лесни за Употреба, а Ако Не Сте Задоволни со Кочница Стегање или Брзина, Може да се Прилагоди на Сопирачки, Систем. ★Ние сме производителот специјализирана за продажба на инвалидски колички.Нашите инвалидски колички имаат различни стилови и функции за да се исполнат некој од вашите потреби.Електрични колички ќе ја испрати на батеријата и инвалидска количка одделно.Ќе добиете два пакети од тогаш, ве молиме да се свесни , Полнач, ние ќе одговара на вашата земја е на напон за да се осигура вашата безбедно и нормална, и добредојде купувањето!Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас преку e-mail!Користете го Нашиот Ултра-Светло Транспорт Столчиња за Лесно Патување и Лесно Екскурзии.Оваа Трајни Транспорт Стол, Компактен Дизајн, Лесно Може да Се Здипли за Лесно Патување и Складирање.Пренослив се Справи со над Седиштето.Ресторан во Стилот на Постојан Парапети, во Близина на Табели и Табели.Клипот Овозможува Возилото да Биде Заклучен на Страната на Стол Кога Не е во Употреба.Мека Најлон Намали и Задните Тркала.Направени од Премиум Алуминиум.На производи во нашата продавница ќе бидат внимателно избрани пред пратката, а потоа испратени до вас.Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас во секое време, ние ќе обично одговор на секоја порака во рок од 3 часа, но не повеќе од 8 часа.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката