• Новак
LUANAYUN-ТЕЛЕФОН СЛУЧАЈ ЈУ-NT 100pcs/многу Плоштадот Ореви 304 од не ' Рѓосувачки Челик А2-70 М4 Плоштадот Орев NT-YU

LUANAYUN-ТЕЛЕФОН СЛУЧАЈ ЈУ-NT 100pcs/многу Плоштадот Ореви 304 од не ' Рѓосувачки Челик А2-70 М4 Плоштадот Орев

DEN 576.00
Производот е достапен

Достапност

Број На Модел : А2-70 M4. Тип : Плоштадот Ореви.Резерви : Електрични.Единица Тип : многу (100 парчиња/многу).Пакет Тежина : 0.100 kg (0.22 lb.) Пакет Големина : 10cm x 10cm x 10cm (3.94 во x 3.94 во x 3.94 во).Резерви : Electrical Unit Тип : многу (100 парчиња/многу)Пакет Тежина : 0.100 kg (0.22 lb.)Пакет Големина : 10cm x 10cm x 10cm (3.94 во x 3.94 во x 3.94 во).

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката