• Новак
[2 Pack] iPad 10.2 Екран Заштитник,Калено Стакло за iPad 9-та Генерација,iPad 8 2020,iPad 7 2019

[2 Pack] iPad 10.2 Екран Заштитник,Калено Стакло за iPad 9-та Генерација,iPad 8 2020,iPad 7 2019

DEN 133.68
Производот е достапен

Достапност

【СОВРШЕНО се ВКЛОПУВААТ】Овој i Pad екран заштитник е САМО наменета за i Pad 10.2 инчен (i Pad 9 Генералот 2021,i Pad 8 Генералот 2020,ipad 7 Генералот 2019). 【ЕФИКАСНА ЗАШТИТА】На 9 H Исклучително висока цврстина овозможува заштита на вашиот ipad 9/8/7 Генерација екран од нож,копчиња или други хард предмети. 【ЛЕСНО ДА се ИНСТАЛИРА】i Pad заштитна фолија е супер лесно да се примени,тој автоматски ќе го прикачите на вашиот i Pad екран без проблеми откако еден притисни да се применуваат. 【ВИСОКА ЧУВСТВИТЕЛНОСТ & ТРАНСПАРЕНТНОСТ】Тоа е само 0.33 mm дебелина со кружни рабови,што го прави имаат висока осетливост и високо ниво на транспарентност,и компатибилен со Apple молив прилично добро. 【Пакетот вклучува】2 пакет на i Pad 10.2 екран заштитник,Водич налепница,Влажни избрише,Микро влакна текстил.Клучни Features Super лесно да се применуваат : со балон за слободни технологија,тоа може автоматски да го прикачите на вашиот i Pad непречено еднаш едно притиснување применува.Совршено се вклопуваат : токму сечат за да се покријат екранот на следниве i Pad 10.2 модели : i Pad 9-та Генерација,2021 објавен i Pad 8 2020 : A2270 A2428 A2429 A2430 i Pad 7 2019 : A2197 / A2200 / A2198 No исечок за пред камера,па како да се избегне кршење на работ околу дупката.Повторливи Инсталација : Ако постои место, меур, или одделот кои не се придржуваат,кора i Pad екран заштитник исклучување и јасно место,ре-позицијата тоа и тоа ќе се држиме до екранот повторно автоматски.Она што е во кутијата : 2 x i Pad 9/8/7 генерација екран protector1 x Водич sticker1 x Влажни wipe1 x Микро влакна текстил.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката