• Новак
E25 Робот Правосмукалка со Smart Мапирање, 2600Pa Роботски Вакуум, 150 минути Траење, Dual Четки, Ултра-Тенок, 2.4 Ghz Wi-Fi Поврзани, Компатибилни со Алекса, Идеален за домашно Миле?

E25 Робот Правосмукалка со Smart Мапирање, 2600Pa Роботски Вакуум, 150 минути Траење, Dual Четки, Ултра-Тенок,

DEN 652.80
Производот е достапен

Достапност

Ред по ред на чистење - Чиста поефикасно со gyrostatic систем за навигација со движење сензори за следење за да се обезбеди најбрз и најефикасен чистење на патот.Секогаш во вашата команда - Овој робот правосмукалка можат да бидат програмирани и контролирани од далечина од страна на вашиот паметен телефон.Тоа, исто така, генерира статистика и мапи на области во кои има чисти, тогаш може да се провери тоа.Dual четки за чистење - Опремени со 2600 Pa ултра-моќен вшмукување и двоен страна четки, овој робот правосмукалка задржи подови среди со едвај било напор—домашно милениче коса и crumbs исчезнуваат дури и пред да се забележи хаос.Долго траење на Батеријата - вакуум робот опремен 3200m Ah Li-ion батерии за да се обезбеди и до 150-мин runtime(на хард кат).Тоа ќе се врати на полнење на база на автоматски кога е во слаба батерија или чистење завршен.Гласовна Контрола Компатибилен со Алекса и Google Асистент, што ќе ви овозможи да започнете и да престане на робот да се чисти со гласовни команди.Бесплатни вашите раце и зачувај вашето време.Тепих Зголеми Технологија - На роботски правосмукалка автоматски ќе ги детектира carpeted подови и да се зголеми до 1.5 X вшмукување моќ за длабоко чистење.Не грижете се за вашиот тепих.Грижете се-Бесплатно Чистење - да Креирате сопствени граници со магнетни ленти вклучени за да се задржи вашиот робот правосмукалка оддалеченост од области што не сакаат да одат, или да се спречи од добивање заглавен под мебел.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката