• Новак
Baoblaze 50pcs Пластични Безбедност Цртан филм Кукла Очи за Животно Мечка Кукла Кукли Играчка DIY Scrapbooking Кукла Занает Материјали 2214mm

Baoblaze 50pcs Пластични Безбедност Цртан филм Кукла Очи за Животно Мечка Кукла Кукли Играчка DIY Scrapbooking

DEN 191.76
Производот е достапен

Достапност

50 парчиња safty цртан филм подвижна кукла очи со миење. 100% сосема нов и висок квалитет, трајни и практични.Погоден за DIY мечето животинско кукла кадифен полнети играчки, картичка scrapbooking одлуки, дома декорација, играчки и занаети.Погоден за Сноси,кукли, кукла, кадифен препарирани животни играчка , итн.Боја : Како На Слики Шоу.Опис : - 50 парчиња safty цртан филм подвижна кукла очи со миење - 100% сосема нов и висок квалитет, трајни и практични - Погоден за DIY мечето животинско кукла кадифен полнети играчки, картичка scrapbooking одлуки, дома декорација, играчки и занаети. - Погоден за Сноси,кукли, кукла, кадифен препарирани животни играчка , итн - во Боја : Како Слики Шоу - Материјал : Пластика - Количина : 50pcs со 50pcs подлошки - Безбедност eys Големина(W*H) околу 22*14mm/ 0.86*0.55 инчен - Подлошки (Кол.) околу 14mm/ 0.55 инчен - answer : ___________________________ Note : ГУШЕЊЕ ОПАСНОСТ Мали делови.Не е за деца.Пакетот Вклучува : 50pcs Цртан филм Движат Очите со 50pcs washers Note : Поради прирачник за мерење, ве молиме овозможи 1-2mm разлики во големината.Објектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот.Имаме долгогодишно искуство во продажба на стока онлајн, ние ќе се фокусира на обезбедување со најдобар производ и услуга на клиентите.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката