• Новак
30pcs Природни Ној Пердув Занает 8-10inch(20-25cm) Plume за Свадба Centerpieces Дома Декорација (Розева)

30pcs Природни Ној Пердув Занает 8-10inch(20-25cm) Plume за Свадба Centerpieces Дома Декорација (Розева)

DEN 275.76
Производот е достапен

Достапност

Пакување од 30,Природни Ној Пердув. 8-10inch(20-25cm) должината е врвот до врвот.Во Рефус за Занает Партија Декорација Бебе Булчински Туш Дома Свадба Декорација Роденден Табела декорација.Додадете боја,декорација,занает,капи или цветни аранжмани,ограничување на вашата имагинација!.Сите наши пердув предмети биле професионално се чисти, варен и санирани до совршенство.Многу бои за вашиот избор.Voila Love 30pcs Природни Ној Пердув Занает 8-10inch(20-25cm) Plume за Свадба Centerpieces Дома Decorationr Големина : 18-10inch инчен Прибл(20-25cm) , Пакет : 30pcs Состојба : Brand New Многу бои и големина за вашата изберат,се користи за партиски декорација.Овие пердуви може да се користи во многу прилики, како на пример, свадба и партија декорација,занает,капи или цветни аранжмани,на ограничување на вашата имагинација Овие пердуви се реални и природни кој бил температура дезинфицираат партија декорација.Ние инсистира на најдобар квалитет и цена за секој производ, во меѓувреме ние вети на нашата најдобра услуга за секој клиент.Ако имате било какви прашања или сугестија, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас преку е-mail.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката